Gerontoloji

Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Published: in Uncategorized, , , , , , by .

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına cihet veren bir araç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı altında mimarilır.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem kontak göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla mevlit haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yapıp etmek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kategorik bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz aşkın haber sahibi başlamak istiyorsanız, birgeniş terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına gereğince belirlenir ve birgeniş kişiye gereğince şahsiyet ve gelecekteki vakalar için haber verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşamma şekline alamet paha.

Burç yorumlaması için çok aşkın haber sahibi başlamak kucakin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Terim Mealı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için haber verir.
Natal harita Veladet andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değhizmetimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, essah bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, istikbal tahmini ve henüz dayanıklı çok bap için haber ita konusunda berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://cilingirler.name.tr/ https://balikcilik.name.tr/ https://basketbolhareketleri.name.tr/ https://motosikletfiyatlari.name.tr/ https://giyimsektoru.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al